BEZPIECZEŃSTWO

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną chcemy Was poinformować, że dokładamy wszelkich starań by praca w naszym studio była bezpieczna. W studio do Waszej dyspozycji znajdują się płyny dezynfekujące, maseczki jednorazowe oraz rękawiczki. Studio po każdej sesji jest dokładnie dezynfekowane – stoły, krzesła, meble, parapety, klamki, włączniki, sprzęt, a cała powierzchnia dokładnie wietrzona.

PAMIETAJ!

Pomieszczenie i wyposażenie studia należy zwrócić w takim stanie jak przed rozpoczęciem użytkowania. Oznacza to, że powinno się: wyłączyć sprzęt i umieścić na właściwym miejscu wskazanym przez asystenta studia, przenieść przesunięte meble oraz starannie odłożyć dekoracje. W studio obowiązuje bezwzgledna zmiana obuwia lub nałożenie ochraniaczny na obuwie!

Na miejscu dla każdego klienta udostępniamy całą powierzchnię studia wraz z meblami, garderobą, stanowiskiem do makeup’u oraz sprzęt oświetleniowy. Udostępniamy również darmowe WiFi, wystarczy tylko zapytać asystenta studia o login i hasło.
Tak, studio posiada jedno miejsce parkingowe dla klientów (płatne 7 zł/h brutto). Aby z niego skorzystać należy podać te informacje mailowo podczas składania rezerwacji. Auto można zaparkować również wzdłuż ul. Mińskiej (bezpłatna strefa parkowania). Istnieje też możliwość wjazdu na teren i rozpakowania rzeczy z samochodu (wejście od strony windy towarowej).
Tak, można skorzystać z 3 wind osobowych, a do przewozu rzeczy większych gabarytowo mamy dla Was windę towarową do dyspozycji. Aby z niej skorzystać dajcie znać asystentowi studia.
Oczywiście, wszystkie zwierzaki są u nas mile widziane. Obowiązuje kaucja 1000 zł brutto płatna przed rozpoczęciem najmu.
Tak, prosimy jednak wcześniej o zgłaszanie takiego zamiaru podczas rezerwacji.
Standardowe gniazdka o napięciu 230V
Studio 304 znajduje się na warszawskiej Pradze w wysokim biurowcu (budynek GDDKiA) przy ulicy Mińskiej 25, na trzecim piętrze (lok. 304). Wchodzicie głównym wejściem od ul. Mińskiej, otrzymujecie od ochrony identyfikatory i możecie przejść do wind, a następnie dostać się na trzecie piętro :)
Wysokość – 4,2 m
Szerokość planu – 4,5 m
Długość planu – 8,7 m
Zależy jaki asystent ☺. Podczas wynajmu studiem opiekuje się asystent studia. Nasz człowiek doskonale zna studio i pomoże Wam we wszystkich sprawach organizacyjnych, ale nie odpowie natomiast na pytanie fotografa na temat ustawienia światła, czy odpowiedniego sprzętu.
To prawa ręka fotografa, jego zadaniem jest przede wszystkim pilnowanie światła w momencie, gdy fotograf jest skupiony na zdjęciach.
To specjalista od oświetlenia. Pomoże ustawić światło, zna możliwości sprzętu oraz techniczne triki dotyczące oświetlenia. Pomaga fotografowi i filmowcowi uzyskać odpowiednie światło na planie zdjęciowym.
Nie, obowiązuje płatność z "góry" - faktura pro forma/rachunek
Na życzenie możemy zorganizować catering dla Was, do dyspozycji mamy oddzielne pomieszczenie z aneksem kuchennym, mikrofalówką, lodówką oraz stoły i krzesła.
Przestrzeń studia można wynająć na dowolny event – szkolenia, urodziny, śniadania prasowe, czy lekcje tańca. Wycenę takiego wynajmu ustalamy indywidualnie.
Na terenie Soho Factory znajdują się 2 restauracje z super ofertami lunchowymi, ponadto przy głównym wejściu do budynku znajduje się bistro z domowym jedzeniem, a 150 metrów dalej smaczna chińska knajpka. Zaraz obok znajduje się sklep osiedlowy – Stokrotka i Żabka. Szczegółowych informacji udzieli Wam nasz asystent studia.